Bystrické derby preložené na nedeľu, budeme hrať doma

Stretnutie 3. kola Niké Extraligy žien medzi BK ŠK UMB Banská Bystrica a Sláviou Banská Bystrica sa malo pôvodne odohrať v sobotu 15. októbra od 18.00 h v telocvični Filozofickej fakulty UMB na Tajovského 40. Dátum, čas aj miesto sa však mení.

Bystrické derby sa odohrá v nedeľu 16. októbra, už od 14.00 h v našej domácej Športovej hale Dukla na Štiavničkách, po vzájomnej dohode oboch klubov.

Slávia Banská Bystrica požiadala BK ŠK UMB Banská Bystrica o zmenu dátumu, keďže naše pumy čaká vo štvrtok 13. októbra odveta kvalifikácie Eurocupu v Aténach, a tým pádom náročný program spojený s cestovaním. Keďže v nedeľu 16. októbra od 16.30 h budú hrať doma hokejisti HC ’05 Banská Bystrica, požiadali sme o zmenu hracieho času na 14.00 h, aby si fanúšikovia basketbalu, ktorí chcú ísť aj na zápas baranov, mohli vychutnať naživo obe športové stretnutia. Dôvod zmeny miesta konania je ten, že v termíne, kedy mali hrať pumy proti sovičkám z UMB doma, bude Športová hala Dukla na Štiavničkách obsadená.

Cena vstupenky v predpredaji je 4,50 €. Predpredaj vstupeniek nájdete v sieti TicketLIVE na tomto odkaze. V deň zápasu priamo na mieste si budete môcť zakúpiť vstupenku v cene 5 €.