Žirková pred CBK Košice: Verím, že sa dostanú na palubovku opäť všetky baby

Naše pumy sa v nedeľu predstavia v domácom prostredí po vyše mesiaci. V dohrávke desiateho kola Niké Extraligy žien privítame šiesty celok tabuľky CBK Košice.

Pre naše slávistky pôjde o druhý duel v priebehu troch dní, keďže v piatok si v Šamoríne pripísali svoju piatu pokorenú stovku v extraligovej sezóne. Teraz ich čaká ďalšie stretnutie, v ktorom budú chcieť splniť úlohu favorita a najmä potešiť fanúšikov pekným basketbalom. Bohatú porciu minút by mali opäť dostať aj naše najmladšie hráčky.

„Je dobré, že pred posledným domácim zápasom v roku (v nedeľu 17.12 proti Piešťanským Čajkám) hráme ešte jeden zápas doma. Budeme sa snažiť prezentovať rovnakým výkonom ako v Šamoríne. Ja verím, že sa dostanú na palubovku opäť všetky baby. A že si to, konečne doma, opäť užijú,“ hovorí pred nedeľňajším zápasom proti CBK Košice trénerka Slávie Zuzana Žirková.

Dohrávka 10. kola medzi Sláviou Banská Bystrica a CBK Košice má naplánovaný úvodný rozskok na nedeľu 10. decembra o 17.00 h v Športovej hale Dukla na Štiavničkách. Vstupenky si môžete zakúpiť na tomto odkaze – VSTUPENKY: SLÁVIA – CBK. Online štatistiky nájdete tu.