Informácie o predaji vstupeniek na zápas EuroCupu

Už vo štvrtok 6. októbra odohrá banskobystrická Slávia domáci zápas kvalifikácie EuroCupu proti gréckemu celku Eleftheria Moschatou. Naše pumy budú v európskej premiére potrebovať aj vašu podporu.

Predpredaj

Vstupenky v predpredaji v cene 6 € si môžete zakúpiť v sieti TicketLIVE na tomto odkaze, alebo na našej podstránke na ticketlive.sk. Vstupenky si môžete zakúpiť v predpredaji za zvýhodnenú cenu aj v predajných miestach siete TicketLIVE v Banskej Bystrici, zatiaľ sú to pobočky stávkovej kancelárie Fortuna. Mapu pobočiek nájdete na tomto odkaze.

Predaj na mieste v deň zápasu

Pokladňa bude v deň zápasu umiestnená v reštaurácii Atlét, ktorá sa nachádza hneď pri vstupe do Športovej haly DUKLA na Štiavničkách. Pokladňa bude otvorená v deň zápasu od 17.30 h. Vstupenky sa budú v deň zápasu priamo na mieste predávať v cene 8 €. Ak si plánujete zakúpiť vstupenky v deň zápasu na mieste, do haly vstúpite cez reštauráciu Atlét. Hlavným vchodom do haly budú môcť vstúpiť diváci so vstupenkou z predpredaja, VIP a hráčky klubu.

Po prejdení cez ručné čítačky vstupeniek dostane každý divák na ruku pásku, vďaka ktorej môže následne prechádzať voľne z haly von a dnu. Bufet bude zabezpečený v reštaurácii Atlét, kde všetkých priaznivcov radi privítame.